Vítejte
Nádražní 306
Mikulovice, 790 84
Rezervace restaurace, bowlingu, ricochetu:
+420 588 884 688
restaurace@napalube.com
Rezervace ubytování, dárkové poukazy, info:
+420 588 884 630
recepce@napalube.com

Otevírací doba restaurace

Více
Pondělí zavřeno
Út - Čt 12 - 2300 hod.
Pá - So 12 - 2400 hod.
Ne 11 - 2300 hod.

Z dlouhých cest se obvykle vracíme do rodného přístavu.
Přístav je místo bezpečí, kde si vyléčíme rány z cest minulých.
Přístav je místo, kde doplníme zásoby a načerpáme síly na další plavby.
V přístavních krčmách se potkáváme se svými blízkými a kamarády.
Tyto myšlenky stály u zrodu našeho přístavu.

Milí přátelé,
Výše uvedenými myšlenkami jsme se Vám rozhodli přiblížit pocity, které nás vedly k vybudování multifunkčního centra PŘÍSTAV, a které bylo s láskou, pílí a pečlivostí dokončeno v létě 2014. Ocitli jste se na webových stránkách restaurace a penzionu Na palubě společnosti KAMITIRO s.r.o., které jej provozují.

Úvodem bychom Vám chtěli poděkovat za Váš zájem a představit Vám širokou nabídku našeho centra. V přízemí se nachází prodejna potravin, lékárna, řeznictví, klubová sauna a sídlo naší společnosti. V 1. patře se nachází restaurace „NA PALUBĚ" o ploše 650m2 s kapacitou až 150 míst ve svěžím, ale romantickém duchu jižní Francie s lehkým nádechem námořního stylu. Najdete v ní kromě skvělého jídla a dobrého pití i možnost aktivní zábavy a dětský koutek pro naše nejmenší. Vstup do přízemí a prvního patra je bezbariérový. Dále je zde možnost ubytování v šesti apartmánech s maximální kapacitou 56 lůžek (dvou, tří i čtyřlůžkové pokoje). Parkování nabízíme s omezenou kapacitou, ale zdarma.

Naším upřímným cílem je, aby jste u nás prožili svůj „PŘÍSTAV". Místo, kam se můžete s důvěrou znovu vracet a místo, které Vás nikdy nezklame.

Těšíme se na Vás a jsme tu pro Vás
Srdečně jste u nás vítáni

Nejbližší plánované akce

14
RIJ

Rover sraz

Zveme Vás na sraz anglických aut značek Rover a MG, který se u nás koná o víkendu 14.-16.10.2016 Hlavním programem je sobotní spanilá jízda po atraktivitách Jesenicka.
Organizátoři zvou na prohlídku těchto aut nejen jejich příznivce, ale také zájemce o připojení k jízdě. Zážitek bude dvojnásobný, pokud jej spojíte s gastronomií v naší restauraci.

11
LIS

Svatomartinské hody s vínem.

V pátek a sobotu 11.-12.11.2016 pro Vás připravíme Svatomartinskou slavnost. Náš šéfkuchař se svým týmem pro Vás připraví neobvyklou prezentaci pokrmů k této příležitosti. Bližší menu zveřejníme co nejdříve. Je možné přichystat i celou husu, ale pouze na objednávku.

Na tyto termíny je vhodné zarezervovat si stůl předem.

tel. 774797820

01
PRO

POZOR !! čtvrtek 1.9.2016 ZAVŘENO

Ve čtvrtek 1.12.2016 bude z provozních důvodů zavřeno. Pořádáme čtvrtý letošní gastronomický večer s uzavřenou společností. Omlouváme se všem našim zákazníkům.

29
PRO

SILVESTROVSKÝ POBYT SE SILVESTROVSKÝM VEČÍRKEM - 3 noci

Přijďte strávit poslední dny v roce do přístavu pohody, klidu a relaxace a vplujte do nového roku s těmi nejbližšími stylově.

Ricochet  |  Sauna  |  Kontakt